skuteczne pozycjonowanie stron

1 -1 -1 - święto uczniów klas pierwszych i czwartych oraz ich rodzin. W tym roku 1 listopada był jeszcze bardziej wyjątkowy niż zwykle, ponieważ w tym dniu uczciliśmy narodowe święto (1 listopada). Zapraszamy wszystkich na finał który odbędzie się w szkole w 111 godzinie 1 :1

Jerzy jest redaktorem naczelnym serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Przyjrzyj się ciałom dłuższy czas i przeszukaj wszystkich pokonanych. Podejdź więc do każdego z pokonanych, a znacznik misji powinien się zaktualizować.

W piątek, 1 czerwca 1 r. nasza szkoła zorganizowała piknik dla uczniów wszystkich klas gimnazjalnych w ramach obchodów... Następnie tego konsekwencją jest np. semestr lub oce na końcowa mozesz miec dobre oceny srednia wychodzi np.4 lub 3 ale oceni dziecko na 2 albo i zagrozi 1-ką bo oceny ze sprawdzianów są najważniejsze ,nie ważne czy za brak wiedzy czy brak podpisu na kartce oze sparawdzianu. Zanim podejmiesz wspólnie ze swoim dzieckiem posłaniu go do tej szkoły dobrze się zastanów.Nauczyciele mało dający od siebie a wymagający zbyt wiele.Uczniowie nie są motywowani do nauki tylko zniechę od historii bardzo wymagająca pod względem oceniania,uczeń może dostać ze sprawdzianu 5 ale za brak podpisu choć dobrze wie kto to napisał stawia 1-kę.Motywacja po zbóju.