Strona główna / Na sportowo / ZAWODY POWIATOWE – SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

ZAWODY POWIATOWE – SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Sztafetowe Biegi odbyły się 30 września 2016 roku w Leszkowicach.

Zespół Szkół w Starym Uścimowie reprezentowała sztafeta chłopców ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

W skład sztafety chłopców SP weszli uczniowie: Małysz Michał, Lec Mateusz, Wizor Kacper, Szczuka Michał, Bodzak Marek, Żuk Kamil, Grzeszczuk Łukasz, Mazurek Kacper, Dobosz Jan, Juchnowicz Adrian, Uliński Oliwier. Sztafeta chłopców miała do pokonania dystans 1000 metrów. Uczniowie nasi zajęli 6 miejsce na 10 startujących szkół podstawowych powiatu lubartowskiego.

Sztafeta chłopców z gimnazjum to: Kalisz Jakub, Florek Patryk, Lewandowski Piotr, Grzeszczuk Jakub, Sobich Albert, Baran Jakub, Kapitan Dawid, Równiak Mateusz, Czapski Michał, Oniszczuk Karol. Na 11 szkół gimnazjalnych nasi uczniowie zajęli 8 miejsce.