Strona główna / Aktualności

Życzenia dla nauczycieli

Nadszedł czas zasłużonego wypoczynku

Plener rzeźbiarski

Uczniowie klas trzecich naszego gimnazjum uczestniczyli w plenerze rzeźbiarskim.

I Wojewódzki Festyn "Bezpieczna Szkoła - Bezpieczna Lubelszczyzna"

1 czerwca 2015 roku w Lublinie odbędzie się impreza, podczas której dzieci i ich opiekunowie będą mogli bezpiecznie i ciekawie spędzić czas wolny

Światowy Dzień Ziemi 2015

22 kwietnia jest obchodzony w Polsce i na świecie jako Dzień Ziemi, Światowy Dzień Ziemi lub Międzynarodowy Dzień Ziemi. To największe święto ekologiczne, obchodzone od 1970 roku. W Polsce obchody Dnia Ziemi zostały zapoczątkowane w 1990 roku.

Egzamin gimnazjalny 2015

Do testów, które potrwają trzy dni, przystępuje ponad 360 tysięcy uczniów z całej Polski, a wśród nich 31 naszych gimnazjalistów. Zgodnie z planem pierwszego dnia sprawdzana jest wiedza humanistyczna, drugiego - matematyczno-przyrodnicza, trzeciego - z języków obcych. Każdego dnia uczniowie otrzymają do rozwiązania dwa bloki zadań - pierwszy o godzinie 9., drugi o godzinie 11. Pomiędzy nimi będzie przerwa.