Strona główna / Aktualności

Plan przywozów uczniów - 12 maja 2016

W związku z odbywającym się w dniu 12 maja konkursem "Pokaż, na co Cię stać!" zmianie ulega godzina przywozu uczniów do Zespołu Szkół w Starym Uścimowie.

Ważne dla Sponsorów!

W Liście Intencyjnym skierowanym do Firm w związku z Powiatowym Konkursem "Pokaż, na co Cię stać" został popełniony błąd w numerze konta.

Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.
W Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu od 2005 roku organizowany jest przez Fundację Dzieci Niczyje oraz Naukową i Akademicką Sieć Komputerową (NASK) – realizatorów unijnego programu Safer Internet. Głównym partnerem wydarzenia jest Fundacja Orange.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2016

KTO GRA - TO WYGRYWA -

ZAGRAJ Z NAMI !

Życzenia Bożonarodzeniowe